Ceník služeb

Poradna je soukromá, nejde o zdravotnické zařízení. Klient hradí sezení dle domluvy buď převodem na účet nebo hotově na místě.

Úvodní konzultace pro zájemce o terapii (50 minut)

Terapeutické sezení (50 minut)

Párové sezení (50-80 minut)

Odborná psychologická konzultace
(50 minut)

500,- 

700,- 

1 000,- 

700,-

Online konzultace

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci jsem se rozhodla nyní a přinejmenším v nejbližší době nabízet sezení a konzultace také v online podobě formou videohovorů.
Sezení se obsahem nijak neliší od běžného osobního setkání. Pro objednání můžete taktéž využít stejný postup, tedy telefonickou nebo e-mailovou domluvu.

Ceny za sezení odpovídají běžnému ceníku služeb za daný typ sezení s tím rozdílem, že platba může proběhnout pouze převodem na účet. Budu tedy vždy žádat o fakturační údaje.

 

Dále bude možné využít i běžná osobní sezení a konzultace. Při osobním setkání prosím klienty, aby nezapomínali především na povinnost nošení roušky ve vnitřních prostorách.

Co z toho ale zvolit?

Popis služeb

Který z jednotlivých typů sezení je vhodný právě pro vás? Orientaci vám ulehčí tyto popisy. Pokud si ale stále nebudete jistí, vůbec to nevadí, můžeme vše upřesnit při telefonické domluvě.

Pokud zvažujete vstup do terapie, ale zatím si nejste jistí, jestli je zrovna tento typ terapie pro vás, jestli si „sedneme“ a podobně, je právě pro vás určená tato seznamovací schůzka. Probereme při ní, s čím vám mohu pomoci, co od terapie očekáváte, jak probíhá nebo k jakým cílům budeme směřovat. Zodpovím také vaše případné otázky ohledně naší spolupráce.

Na těchto sezeních již společně pracujeme na pozitivních změnách, které jste si na začátku dali za cíl. 

Typicky je určeno pro partnerské dvojice, může se však také jednat o rodinné dvojice (nejběžněji rodič-dítě). Někdy mohou navazovat na individuální terapii a doplňovat ji.

Konzultace dvojic trvají typicky déle, než je tomu u jednotlivců, aby každý z dvojice dostal dostatek prostoru pro vlastní vyjádření. V případě tohoto typu sezení je potřeba vyhradit si zhruba o polovinu více času, než u individuálních sezení, tedy až  80 minut.

Odborné konzultace jsou určené jednoduše pro všechny, kdo potřebují nějakou problematiku týkající se psychologie probrat jednorázově nebo v něčem poradit. Typicky tedy například pro rodinné příslušníky či další blízké osob s duševní poruchou nebo jinými obtížemi, kteří potřebují v tomto směru něco probrat. Také může být vhodná pro osoby, které hledají jinou pomoc, než terapeutickou, ale nejsou si jistí, na jakého odborníka či organizaci se mohou obrátit.