Aktuality

  • !POZOR! Od 1. 1. 2023 se mění adresa poradny (viz níže).
  • Příjem klientů dočasně pozastaven.  Aktuálně čekám, až se ustálí termíny u nově přijatých klientů. Pro nové klienty, kteří  budu vytvářet čekací listinu, podle které se budu orientovat, když se uvolní termíny. V případě zájmu mi prosím napište  e-mail (případně SMS) s několika základními údaji – jméno, kontaktní informace, jestli preferujete online nebo osobní setkání a jestli jste nějak omezeni ohledně času sezení (tzn. jen dopoledne/odpoledne, určité dny apod.) Tyto údaje mi pomohou najít pro Vás co nejdříve vyhovující termín.

Kde poradnu najdete?

Poradna se nachází v Českém Těšíně přímo naproti budově vlakového nádraží. Jde o oranžovo-hnědou budovu po levé straně hotelu Piast. Dobře ji jde poznat podle velkého nápisu Fenix nad vstupem. Po vstupu do budovy se pak vydáte rovně skrz skleněné dveře a po schodech nahoru. Poradnu najdete hned naproti schodům.

Veřejnou dopravou

Přímo naproti budovy se nachází vlakové nádraží a autobusová zastávka Český Těšín, žel.st. 

Autem

Pokud se chystáte dorazit autem, lze využít parkovací místa v okolních ulicích nebo přímo u nádraží. Je ale dobré počítat s větší vytížeností a tedy delší dobou na zaparkování.

Kontakty

K první seznamovací konzultaci se můžete objednat prostřednictvím telefonátu, e-mailu nebo vyplněním svých údajů do formuláře níže.

Jelikož v průběhu setkání věnuji vždy plnou pozornost klientům, může se stát, že váš telefonát nebudu schopna přijmout. V takových případech vám zavolám v nejbližší volné chvíli zpět.

+420 724 974 436 

psychologtesin@gmail.com 

Adresa poradny

Nádražní 207/17
737 01 Český Těšín

(otevřeno od 1. 1. 2023)

Další údaje

IČO: 09266755

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Českém Těšíně od 22. 6. 2020