Aktuality

  • Kapacita klientů je aktuálně naplněná, což znamená dlouhé čekací doby před prvním sezením. Pokud přesto o termín stojíte, napište mi prosím e-mail (případně SMS) s několika základními údaji – jméno, kontaktní informace, jestli preferujete online nebo osobní setkání a jestli jste nějak omezeni ohledně času sezení (tzn. jen dopoledne/odpoledne, určité dny apod.) Tyto údaje mi pomohou najít pro Vás co nejdříve vyhovující termín.
  • V současné době probíhá v bezprostřední blízkosti budovy stavba nového autobusového stanoviště, která komplikuje přístup k budově. Budovu lze nyní od hlavní cesty obejít buď skrz malé parkoviště před budovou nebo zpevněným chodníčkem od čerpací stanice.

Kde poradnu najdete?

Poradna se nachází v Českém Těšíně v budově, kterou někteří místní stále znají jako bývalou „dětskou polikliniku“. Jde o nízkou šedou budovu mezi čerpací stanicí a autobusovým stanovištěm. Vstup je ze zadní strany budovy.

Veřejnou dopravou

V bezprostřední blízkosti jsou zastávky většiny místních i meziměstských autobusových spojů, poradna je ale také jen zhruba pět minut chůze od nádraží.

Autem

Pokud se chystáte dorazit autem, nejjednodušší je aktuálně parkování u supermarketu Billa, který se nachází cca 2 minuty pěšky od budovy.

Kontakty

K první seznamovací konzultaci se můžete objednat prostřednictvím telefonátu, e-mailu nebo vyplněním svých údajů do formuláře níže.

Jelikož v průběhu setkání věnuji vždy plnou pozornost klientům, může se stát, že váš telefonát nebudu schopna přijmout. V takových případech vám zavolám v nejbližší volné chvíli zpět.

+420 724 974 436 

psychologtesin@gmail.com 

Adresa poradny

Jablunkovská 837/8
737 01 Český Těšín

(otevřeno od 1. 10. 2020)

Další údaje

IČO: 09266755

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Českém Těšíně od 22. 6. 2020